7. Rugsėjo 1-ąjai


"Vieno kąsnio" šokoladukai

"Vieno kąsnio" šokoladukai

Jie nedidučiai, tokie kaip iš saldainių dėžutės "Asorti"... Rašykime ant jų vardus, inicialus, įmonių logotipus, sudėliokime frazes, ištisus sveikinimus! Toks šokoladukas su šventės kaltininko veidu - irgi gražus pokštas! Vardams rašyti geriau rinktis ovaliukus arba liepsneles, o veidai geriau atrodys ant gėlyčių arba žvaigždučių. "Vieno kąsnio" šokoladukus siūlome6 formų: gėlytes (G), žvaigždutes(Ž), ovaliukus(O), širdutės(Š), bantukai(B)ir liepsnelės(L). Gali būti gaminami iš baltojo (kodas BŠ) arba juodojo šokolado (kodas JŠ). Gaminuko iš juodojo šokolado viršus bus papuoštas baltu sluoksneliu, tad atrodys dvispalvis.
Taigi gaminiu kodai:
1.Ovaliukas - O-JŠ(juodasis šokoladas) arba O-BŠ(baltasis šokoladas);
2.Gėlytė - G-JŠ(juodasis šokoladas) arba G-BŠ(baltasis šokoladas);
3.Bantukas - B-JŠ(juodasis šokoladas) arba B-BŠ(baltasis šokoladas);

Kiekvienas šokoladukas atskirai supakuotas į skaidrią pakuotę.

Didelis pakabinamas medalis

Didelis pakabinamas medalis

Šokoladinis medalis "pirmūnams". Žinoma, pavaizduoti šiame gaminyje galima ko tik trokšta Jūsų svajonės ir beribė fantazija. Mes Jums pasiūlysime visą galybę įvairių nominacijų, o jei nerasite norimos - sukursime ją! Ir visai nesvarbu kokia kalba rašyti: lietuviškai, lenkiškai, rusiškai...
Gaminamas iš baltojo šokolado, 75 mm skersmens, su įlituota virvele pakabinimui, pateikiamas įlituotas į skaidrią pakuotę.

Gaminio kodas 63-BŠ - baltasis šokoladas.