Čia galite palikti savo nuomonę apie mūsų atliktas paslaugas. Ypač laukiame Jūsų pasiūlymų arba pageidavimų. Dėkojame, kad esate su mumis!

Sveiki, perskaiciau, kad butina parasyti atsiliepimus :) Tai vat.. Uzsisakiau sokoladus su nuotraukomis ir nesitikejau, kad jie taip sauniai atrodys ;)Manau, kad ne maziau ir skanus bus. Tiesa, zmogaus, kuriam jis skirti atsiliepimu dar nezinau, bet neabejoju, kad jie bus puikus. Tikrai kreipsiusos i Jus dar ne viena karta :) Sekmes ir aciu!
Sergejau, Labai ačiū už Evos ir Martos krikštynų šokoladus. Viskas atlikta labai puikiai, greitai ir kokybiškai. Nors esame ne vilniečiai, ir bendravome tik telefonu,- gavome tai, ko prašėme.Įspūdis svečiams - nepakartojamas. Manau, po mūsų šventės įsigysite dar daugiau klientų. Sėkmės.
Sveiki,noriu padekoti ir pagirti uz saunu torta is keturiu nuotrauku, krikstinoms. Isties grazus net gaila buvo pjaustyti.Skanus, maloniai tirpstantis burnoje. Didelis aciu.
Vos tik aplankius jusu svetaine, pavaiksciojus po ja, iskarto man pakvipo sokoladu.. kaip idomu ar ne... :)
Tikrai nuostabus dalykas. Kai pamačiau tai net gaila valgyti pasidarė :) Aš mėgstu dovanoti originalias dovanas (prieš metus draugei padovanojau žvaigždę pavadinta mūsų vardais), tačiau ši dovana pasirodė dar originalesnė ;) SUPER! Dėkui!!!