Šokoladinės dovanos, atsiliepimai

Grįžti į pagrindinį

               Čia galite palikti savo nuomonę apie mūsų atliktas paslaugas. Ypač laukiame Jūsų pasiūlymų arba pageidavimų. Dėkojame, kad esate su mumis!

Vardas:
El. paštas:
Atsiliepimo tekstas:
Patvirtinimo kodas:

Dekui Jums labai. Jumis galima pasitiketi, nes Jus darote stebuklus. Sekmes!

Vilma

Esu suzaveta Jusu profesionalumu. Net jei galvosiu, kad mano mintį sunku realizuoti galiu nesukti galvos, susisiekti su Jumis ir Jūs pasiūlisite variantus... Zinau ka visada patarsiu kitiems ir pati pirksiu sventems be streso ir minčių ar gerai padarys, ar laiku padarys, ar bus gražu ir pan. . Linkiu geriausios kloties Jums ir Jusu verslui. Kamile p.s. Jei manote, kad greičiausiai per vėlai susiruošėte ar Jus proga užklupo netikėtai - pasitikslinkite:) didelė tikimybė, kad užsakymas bus įgyvendintas tą pačią dieną:)

kamile

Dėkoju už rekomenduotą skanų ir tikrai nuostabų tortą :) Bosai liko labai nustebinti ir patenkinti!

Dalė

Super!!! Kaina gera, aptarnavimas puikus!!Padare at pacia diena.

Gabija

Noreciau padekoti labai jums uz remelius simtadieniui aukletojoms su ju klase. As nustebinta nerealiai. Cia bus pati stebuklingiausia dovana, kokia as esu iteikusi kam nors. Net malonu dovanoti tokia dovana ir jauciu kokios bus aukletoju akys, kai atsidarys tas dezutes...Ir dar ipakuota taip skoningai. Tikrai rezultatas neitiketinas ir pranoko visus mano lukescius. O restoranui logotipa su padeka ant CD kaip graziai viska sukurete! Zodziu dar karta didelis aciu, viskas puikiai. Sekmes jums dideles darbuose!

Vilma Zemaitiene
Skambinkite mums : 8 687 56525

Svetainę prižiūri E-Projects
Šokoladinės Dovanos Proginiai Tortai Kitos dovanos Atsiliepimai Galerija Paslaugos Kainynas