Šokoladinės dovanos, atsiliepimai

Grįžti į pagrindinį

               Čia galite palikti savo nuomonę apie mūsų atliktas paslaugas. Ypač laukiame Jūsų pasiūlymų arba pageidavimų. Dėkojame, kad esate su mumis!

Vardas:
El. paštas:
Atsiliepimo tekstas:
Patvirtinimo kodas:

Ačiū už puikias šokoladines dovanas. Kiekvieną kartą smagu gauti kokybiškus, gražius ir išskirtinius šokolado gaminius su nuotrauka. Sėkmės Jums ateityje.

Jovita

Labai ačiū jums už puikų bendradarbiavimą, operatyvumą, net nesitikėjau, kad taip greitai bus viskas padaryta.Malonus savininkas,greitas ir nuostabus darbas.Viskas SUPER.Didelės sekmės jums ateityje.

Rūta

Laba diena,Marijampolėj turiu saldumynų parduotuvę,ieškau papuošimų tortams,gėlyčių,valgomų nuotraukų ir kitų. Ar pas jus tokių prekių yra ir ar prekiaujat didmena. Dėkoju

Rūta

Nuoširdžiai dėkoju už šokoladinę dovaną „Sveikinimas“. Pati dovana pranoko mano lūkesčius, ji buvo nuostabi. Jau ne pirmą kartą tenka naudotis šios įmonės paslaugomis, todėl esu labai dėkinga už greitą ir operatyvų pristatymą, bei žinomą didelis ačiū už kokybiškus ir be galo skanius gaminius. Jūsų kruopštus darbas leidžia mums pradžiuginti artimuosius ir draugus. Sėkmės Jūsų visai komandai ! AČIŪ !

Renata

Ačiū už profesionaliai atliktą darbą.

UAB "Skonio Klasika"
Skambinkite mums : 8 687 56525

Svetainę prižiūri E-Projects
Šokoladinės Dovanos Proginiai Tortai Kitos dovanos Atsiliepimai Galerija Paslaugos Kainynas