Šokoladinės dovanos, atsiliepimai

Grįžti į pagrindinį

               Čia galite palikti savo nuomonę apie mūsų atliktas paslaugas. Ypač laukiame Jūsų pasiūlymų arba pageidavimų. Dėkojame, kad esate su mumis!

Vardas:
El. paštas:
Atsiliepimo tekstas:
Patvirtinimo kodas:

Net paryčiui baigę švęsti mūsų svečiai nepamiršo susirinkti valgomų kortelių su savo vardais. Ne vienas dar nedrįsta valgyti, nors prabėgo daugiau kaip 2 mėnesiai. Per daug gražu, per daug asmeniška:) Tūkstantis pagyrimų šiai firmai!!!!!!!!! Nesusidūriau su jokia problema nei užsakant, nei pristatant. Viskas vyksta greitai, tiksliai ir aiškiai. Ir nesvarbu, kad mes randamės 150 km nuo Vilniaus. Didelis ačiū!!! Rekomenduoju kitiems ir pati kreipsiuos vėl!

Justina

Labai Jums ačiū už nuostabią idėją, už puikų užsakymo atlikimą ir už pakantumą dėl nepatogumų, kuriuos sudariau atsiimant jubiliejinį tortą. Jubiliatai buvo sužavėti, nustebinti ir dėkingi už staigmeną. Šokoladinę nuotrauką ketina vežtis parodyti savo draugams anglams. Taigi, reklama į užjūrį. Dar kartą nuoširdžiausias ačiū.

Irena

Šokoladinę rožę dovanojau mamai, mamos dienos proga.Jai labai patiko.Ačiū. Kai bus daugiau progų, būtinai kreipsimės. Linkėjimai Jums.

Gintarė

Sveiki.Nepakartojama dovana,visiems labai patiko,aisku sokolado tai jau niekam nekliuvo,garbingoj vietoj padetas buvo :)Torciuka pati dariau,viskas ciki pavyko,nuotraukele labai graziai atrode,net gaila valgyti buvo,nu zodziu NEPAKARTOJAMA.

Rasa

Sveiki :) as taip pat norejau pasakyti kad viskas ce puiku :) tortas tai tiesiog tirpo burnoje :) Mmmmm... O sokolado taip ir neteko paragaut, nes gavejas gaili valgyti :D Aciu jum labai ^_^

Sandra
Skambinkite mums : 8 687 56525

Svetainę prižiūri E-Projects
Šokoladinės Dovanos Proginiai Tortai Kitos dovanos Atsiliepimai Galerija Paslaugos Kainynas