Chocolife, tortai

Grįžti į pagrindinį

1. Gaminiai


Valgoma nuotrauka tortui

              Ne paslaptis, kad dažna šeimininkė nepripažįsta pirktinių tortų, nes "niekas nepadarys taip, kaip padarysiu aš pati"! Puiku! Iš tiesų dažnai tenka stebėtis mūsų moterų konditeriniais sugebėjimais! Jei sumanysite  tortą puošti įmonės logotipu, draugų, vaikų ir t.t. nuotraukomis, mėgstamais animaciniais herojais ar panašiai, Chocolife Jums padės: siųskite mums norimą matyti ant torto vaizdą el. paštu arba, jei nepasitikite internetu - paduokite į rankas ir mes Jums pagaminsime puikią valgomą nuotrauką! Uždėti ją ant torto tikrai nebus sudėtinga (instrukciją gausite kartu su nuotraukėle), tad naudotis šia paslauga tikrai verta, juolab, kad ją laisvai galima siųsti paštu į kitus miestus (neverta gyvenant Žemaitijoje, užsakinėti tortą Vilniuje! Pasigaminkite jį vietoje, o nuotraukėlę mes Jums atsiųsime! Tik parašykite mums savo vardą, pavardę, telefono numerį ir adresą - mes parašysime ir atsiųsime el.paštu Jums išankstinio mokėjimo sąskaitą. Sumokėsite pinigus į banką, o mes atsiųsime Jums valgomą nuotrauką.
Kaina: 4.50

Grybų kelmas

             Visi puikiai žinome mažus skanius meduoliukus-grybukus. Čia gi - didelis grybų kelmas, apie 3 kg! Tikrai įspūdinga šventinio stalo puošmena, o jau skonis pasakiškas...

Kaina: 40.00

Šokoladiniai angelai

6
         Dideli,  skirti puošti tortą arba su pačiais gražiausiais linkėjimais tiesiog padovanoti . Galima puošti ir šventinį vestuvių, 1-osios Komunijos, Velykų, Kūčių stalą - progų netrūksta, angelų globa visada pageidaujama... Įpakuosime į skaidrią plėvelę - graži, miela dovanėlė!
         Išliesime iš tikrojo šokolado, tad bus gražūs ir skanūs!
Kaina: 2.00

Šokoladinė jaunavedžių figūrėlė

            Skirta papuošti vestuviniam tortui. Figūrėlė liejama iš tikrojo šokolado-jokio konditerinio glajaus!
Kaina: 1.50
Skambinkite mums : 8 687 56525

Svetainę prižiūri E-Projects
Šokoladinės Dovanos Proginiai Tortai Kitos dovanos Atsiliepimai Galerija Paslaugos Kainynas